Doprava ZDARMA výdejní místo Packeta nad 2200 Kč

Liewood vytváří neodolatelné výrobky pro moderní rodinu. Všechny produkty společně vytvářejí jedinečný, čistý a jednoduchý styl.

Liewood navrhuje koncepčně silné produkty - respektování něžnost a nevinnost dětství a životní styl moderních rodin. Naše výrobky jsou schopny následovat současné rodiny kdekoliv - s ohledem na různé účely. Čisté tvary a jemné výtisky plné osobnosti jdou ruku v ruce s funkčností - díky čemuž je Liewood zábavnou a báječnou alternativou. Výrobky Liewood jsou vytvářeny na základě originálního zpracování, nejkvalitnějších materiálů a s moderním přístupem k designu. Mají vysoké nároky na kvalitu produktů i zákaznických služeb a všechno, co dělají, dělají opatrně a ohleduplně.

Liewood má nekompromisní a etický přístup k výrobě. Řídí jejich silné hodnoty a rozhodují se na základě hlubokých znalostí a zkušeností. Všechny výrobky jsou vyráběny za kontrolovaných, bezpečných a spravedlivých podmínek a od kvalifikovaných dodavatelů, kteří neohrožují zaměstnání ani životní prostředí.

Liewood založila v létě 2015 Anne Marie Lie Nielsen s cílem vytvořit jedinečný koncept dětského interiéru se zaměřením na funkčnost, jemné linie a jednoduché detaily. Anne Marie má 15 let zkušeností v módním průmyslu s návrhem, dodávkami a výrobou pro mezinárodní maloobchodní značky. DNA v Liewood je výsledkem vášně Anne Maries pro design, estetiku a přesvědčení, že krása spočívá v detailech.