Doprava ZDARMA výdejní místo Packeta nad 2200 Kč

O značkách

EGMONT

Egmont je belgická dynamicky se rozvíjející společnost s nabídkou jedinečného designu hraček, doplní do pokoje, které se distribuují do celého světa. V nabídce mají krásné maňásky / rukavice na mytí, kterých se po celém světě prodalo více než milion kusů, edukační hračky, kartonové puzzle, látkové panenky s příslušenstvím a spoustu dalších krásných věcí.

ELLA & MAX

Otcové dvou mrňouse - Elly a Maxe se rozhodli se založit stejnojmennou značku knížek pro děti a vydávat tituly dle vlastního vkusu a uvážení. Současně s tím, jak rostou Ella s Maxem, roste i jejich produkce a záběr. Od chytrých leporel přes vizuálně krásné Samolepkové knížky až po tituly plné inspirativních příběhů - všechny jejich knihy slibují nejen dobrou zábavu, ale i něco navíc. Chtějí motivovat malých i větších čtenáře k poznávání světa prostřednictvím knížek.

GOKI

Gollnest & Kiesel je európsky inovatívny výrobca drevených hračiek a najväčšia spoločnosť v severnom Nemecku. Spoločnosť je pri výrobe hračiek zodpovedná, používa iba drevo z trvalo udržateľného európskeho lesného hospodárstva a pracuje na tom, aby bolo čo najviac výrobkov recyklovateľných, podporuje budovanie škôl v rozvojových krajinách, ako sú Mali, Peru alebo Uganda. Mnohé hračky GoKi dostali pečať „spiel gut“. Pečať odlišuje hračky, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy, pokiaľ ide o kvalitu, bezpečnosť a hernú hodnotu. Ich hračky sú svieže, veselé a štýlové.

JABADABADO

"Pro mě Jabadabado představuje štěstí. S našimi výrobky se chceme dělit o lásku a štěstí mezi dětmi, a proto jsem cítila, že výraz pro štěstí je to pravé jméno pro naše podnikání". Eva Eliasson, zakladatelka JaBaDaBaDo. Filozofie značky je od počátku stejná ani čas a jejich rozmach v průmyslu to nezměnil, stále vychází z jejich základního konceptu; dobrá funkce, vzrušující tvary, inovativní vzory a nádherné barvy, které přinášejí štěstí.

JANOD

Janod je francouzská značka specializující se na výrobu hraček ze dřeva a lepenky.Hlvanou myšlenkou této značky je přinášet hračky, které jsou současně kreativní a také edukativní. Dětem hračky této značky stimulují představivost a umožní jim při hře s nimi vytvářet vlastní příběhy. V nabídka mají hračky pro děti od 12 měsíců do 9 let.Tato značka má nezaměnitelný styl s francouzským nádechem.

DJECO

Djeca je rodinný podnik, při jehož vzniku stála žena před více než šedesáti lety. Tento podnik je nadčasový. Jeho hlavními hodnotami jsou kreativita, smělost a vášeň. Už v 60.tych letech minulého století hračky této společnosti byly s nadšením přijaty dětmi a jejich rodiči, získali 4 Oskarů za hračky a není tomu jinak ani dnes, jsou stále oblíbené a vyhledávané.

KIDS CONCEPT

Kids koncept je švédská společnost vyrábějící inovativní hračky šírioace radost mezi dětmi. Snahou jejich hraček je aby jediným limitem při hraní dětí byla jejich vlastní představivost. Hračky od této společnosti vybízejí dítě k učení hrou od útlého dětství, zlepšují jejich motorické schopnosti a rozvíjejí fantazii.

LE TOY VAN

Rodinná firma, která věří, že dětství si třeba užít naplno. Jejich hračky jsou eticky vyrobené z udržitelných materiálů, podporují tvůrčí dlouhotrvající hraní, povzbuzují k brzkému učení prostřednictvím nápaditých a rolových her. Hračky se těší vysoké oblibě, jsou k dispozici ve více než 50 zemích světa.

MAILEG

Maileg (vyslovuje se My'lye) je značka půvabných hraček navržených v Dánsku, která byla inspirována oblíbenými příběhy našich dětí o hraní. Hračky Maileg vnášejí do každodenních okamžiků rozmar pohádky a pomáhají dětem prozkoumat čistý a jednoduchý zázrak fantazie. Hračky Maileg, milované pro své srdečné osobnosti, ukazují hravost a šarm v každém detailu. Je to nadčasový svět plný krásných doplňků a nastavení, které se budou shromažďovat, uchovávat a sdílet s přáteli a rodinou po celé generace.

PETIT COLLAGE

Petit Collage je firma, která vyrábí hračky nejen se zaměřením na estetiku, ale is ohledem na naši planetu. Zaměřují se na výrobu hraček pro děti od narození do 8 let. I když se hračky této společnosti stávají stále více oblíbené a firma roste neztrácejí ze zřetele základní hodnoty a principy, které měly na začátku. Nadále přemýšlejí a pracují na udržitelné budoucnosti.

SAFARI Ltd.

Hlavní myšlenkou při tvorbě hraček v rodinné společnosti Safari Ltd. je naučit děti důležitosti přírody a její ochraně prostřednictvím hry. Jejich produkty jsou autentické, dítě prostřednictvím jejich hraček dostane do rukou miniatury živočich a věcí, které je obklopují, případně na světě existují, existovaly.

SMALL FOOT

Malá noha v logu značky small foot představuje myšlenku vyčarování úsměvu na dětských tvářích. Základními hodnotami značky jsou

Udržitelnost - využívat obnovitelné zdroje dřeva a vyhýbat se plastem, pokud je to možné.
Vysoká kvalita - spoléhají se na vysoce kvalitní suroviny, dobré, stabilní zpracování a bezpečné hraní.
Design vyrobený v Německu - kombinují vzdělávací know-how se současným designem - vyvinuty v našich prostorách v Delmenhorste.
Spravedlivé ceny - hračky by měly zůstat cenově dostupné - s dobrým poměrem ceny a výkonu.
Modernost - využívá klasické herní nápady a zaměřuje se na inovativní vývoj z hlediska designu a produktu.
Přátelské k dětem - hračky jsou určeny pro potřeby učení a hry dětí do 6 let.

SVOJTKA & Co. 

Vydavatelství vydává barevné obrazové publikace, většinou převzaté od renomovaných světových nakladatelství. Jejich nabídka je velmi široká. Nabízejí knihy pro děti od nejútlejšího věku. V jejich nabídce se dají najít knihy royprávkové, edukační, zábavné a mnohé jiné.

VILAC

Příběh této společnosti se začal před více než sto lety ve Francii. Vyrábí vysoce kvalitní interaktivní dřevěné hračky, úžasné hračky do exteriéru a na hraní rolí, neobvyklé dětské auta, společenské hry a dřevěné puzzle pro batolata. Vilaca zaujme krásným designem s francouzským espritem.