Připravte se s námi na den dětí! Využijte slevu 20% s kódem "DENDETI"!

Doprava ZDARMA výdejní místo Packeta nad 2200 Kč

Atelier Sada Maxi 3D malování Jednorožci 7+

Atelier Sada Maxi 3D malování Jednorožci 7+


Janod

Doprava a platba

445 Kč
1ks skladem
ks

Jednorožci chtějí jen zářit! Tato umělecko-kreativní sada pro děti od 7 let obsahuje 4 obrázky, které lze ozdobit perleťovými a 3D barvami.
Tato praktická aktivita je ideální pro stimulaci kreativity a motorických dovedností. Jednorožci jdou ruku v ruce s leskem, sny a tajemstvím: tito potřebují pomoc při hledání všech jejich jisker!
Tato sada obsahuje vše, co děti potřebují k okamžitému vyjádření své kreativity: 4 vlastní obrázky, 2 tuby s 3D barvou (růžová a zlatá), 1 perleťová paletka (3 barvy) a 1 jemný štětec. Součástí je také instruktážní brožurka s modely, která malým dětem podá pomocnou ruku. Perleťová barva dodává obrazům saténový vzhled: budou ho milovat jednorožci i děti! 3D barva na druhé straně přidává dimenzionalitu pro efekt „Wow“! Tato tvůrčí aktivita kombinuje 2 typy barev, aby dětem představila 2 různé techniky. Dokončení každé malby trvá přibližně 1 hodinu, což z ní činí klidnou, ale zároveň stimulující aktivitu pro nejmenší překypující kreativitou.
Tato perleťová a 3D malířská souprava s motivem jednorožce je součástí kolekce Les Ateliers du Calme. Podporuje přesnost a koncentraci pro uklidňující chvíle doma.
Kreativní sada Janod rozvíjí a podporuje tvoření, dovednost a představivost u dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají moc místa, jsou vhodné na cesty i na doma, ve zdraví i nemoci a zabaví děti na dlouhé hodiny. Tvoření různými technikami podporuje soustředění a koncentraci, přirozené zkoumání a výtvarné schopnosti.
Rozměry balení: 20,7 x 0,1 x 24,4 cm
Doporučený věk: 7+

Věk Pro starší nad 6 let