Doprava ZDARMA výdejní místo Packeta nad 2200 Kč

Atelier Sada Maxi Malování vodovými barvami Tanečníci od 6 let

Atelier Sada Maxi Malování vodovými barvami Tanečníci od 6 let


Janod

Doprava a platba

405 Kč
1ks skladem
ks

Umělci ve věku 6 a více let budou rádi vytvářet tyto neuvěřitelně krásné akvarelové malby! Malí mohou sledovat, jak krásné tanečnice ožívají před jejich očima, když pomocí štětce nanášejí tlumené barvy! Tato kreativní sada obsahuje 4 obrázky zobrazující nádherné taneční scény v opeře, ve městě, uprostřed přírody atp. Za prvé, určitě se vám zalíbí štětec naplněný vodou, který dokáže jednoduše nanést 15 akvarelových odstínů z palety. Dále přijdou vhod zlaté linky, které zabraňují šíření barev a tím míchání! Obrazem také dodají ultra rafinovaný konečný výsledek. A nakonec se krabička přemění na krásný rám pro prezentaci výtvorů! Tato aktivita pomáhá rozvíjet jemnou motoriku a trpělivost. Vytvořit melecké dílo trvá přibližně 1 hodinu.
Díky této kreativní sadě bude moci vaše dítě vytvářet svá první umělecká díla s krásnými barvami. Dle předlohy dítě vybarvuje různé části malby pomocí štětcového pera. Postupně scéna ožívá s každou přidanou barvou.
Obsah: paleta barev, štětec, houbička a 4 obrázky na vymalování potištěné zlatou barvou.
Kreativní sada Janod rozvíjí a podporuje tvoření, dovednost a představivost u dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají moc místa, jsou vhodné na cesty i na doma, ve zdraví i nemoci a zabaví děti na dlouhé hodiny. Tvoření různými technikami podporuje soustředění a koncentraci, přirozené zkoumání a výtvarné schopnosti.
Rozměry balení: 19,5 x 0,1 x 23,5 cm
Doporučený věk: 6+

Věk Pro starší nad 6 let