Doprava ZDARMA výdejní místo Packeta nad 2200 Kč

Atelier Sada Maxi Třpytivý obraz s krystalky Jelen od 8 let

Atelier Sada Maxi Třpytivý obraz s krystalky Jelen od 8 let


Janod

Doprava a platba

405 Kč
1ks skladem
ks

Tato sada na malování s diamanty, která je ideální pro mladé řemeslníky ve věku od 8 let, vyžaduje jemnost a preciznost!
Ke zvládnutí této techniky nejsou zapotřebí žádné akvarely nebo dokonce voda: lesklé mini kamínky jsou po ruce, aby vytvořily elegantně vypadající obrázky.
Tento majestátní jelen ozdobený pěknými růžovými květy získá tvar, když pomocí dotekového pera přilepíte správné barevné kamínky na tabuli podle kroků uvedených v brožuře.
Sestavte rám z krabice, abyste tento výtvor ještě zkrášlili.
Součástí balení je 1350 mini kamínků ve 14 různých barvách, jakož i podnos a čtverec pryskyřice, které usnadní manipulaci s kamínky. Vytvoření obrázku bude trvat přibližně 4 až 5 hodin.
Tato aktivita rozvíjí koncentraci a jemnou motoriku.
S touto kreativní sadou si vaše dítě bude moci vytvořit pomocí malých třpytivých kamínků krásný obraz na plátně.
Obsah: 1 lepivé plátno s ochrannou fólií, 3900 kamínků v 15 různých barvách, 1 miska na kamínky, 1 guma a 1 speciální pero.
Kreativní sada Janod rozvíjí a podporuje tvoření, dovednost a představivost u dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají moc místa, jsou vhodné na cesty i na doma, ve zdraví i nemoci a zabaví děti na dlouhé hodiny. Tvoření různými technikami podporuje soustředění a koncentraci, přirozené zkoumání a výtvarné schopnosti.
Rozměry balení: 19,5 x 0,1 x 23,5 cm
Doporučený věk: 8+

Věk Pro starší nad 6 let