Připravte se s námi na den dětí! Využijte slevu 20% s kódem "DENDETI"!

Doprava ZDARMA výdejní místo Packeta nad 2200 Kč

Atelier Sada Midi Třpytivé obrázky s krystalky Magie 7+

Atelier Sada Midi Třpytivé obrázky s krystalky Magie 7+


Janod

Kreativní sada Třpytivé obrázky s krystalky Midi. Více

Doprava a platba

297 Kč
1ks skladem
ks
Janod

Kreativní sada Třpytivé obrázky s krystalky Midi. Více

Doprava a platba

Vstupte do skutečně magického světa s touto řemeslnou soupravou z řady Atelier du Calme. Víly a jiná magická stvoření, jako například jednorožci, se už neumí dočkat, kdy se budou třpytit, když je děti ve věku 7 a více let ozdobí pestrobarevnými mini kamínky.
Je třeba dokončit 3 obrázky, z nichž každý vyžaduje preciznost a soustředění, ale jednoduchá technika: Seberte mini kamínky pomocí dotykového pera a umístěte je na obrázek, abyste ozdobili scény! Malé ozdoby okamžitě přilnou k samolepicím deskám. Tato aktivita pomáhá rozvíjet přesnost a jemnou motoriku.
S touto kreativní sadou si vaše dítě bude krok za krokem přidávat malé třpytivé korálky na pozadí, aby vytvořilo nádherné obrazy, které pak může darovat nebo pověsit ve svém pokoji.
Obsah: 3 obrázky pro nalepení korálků, 1 miska na korálky, 1 speciální pero, 1 guma a 1350 štrasových korálků.
Kreativní sada Janod rozvíjí a podporuje tvoření, dovednost a představivost u dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají moc místa, jsou vhodné na cesty i na doma, ve zdraví i nemoci a zabaví děti na dlouhé hodiny. Tvoření různými technikami podporuje soustředění a koncentraci, přirozené zkoumání a výtvarné schopnosti.
Rozměry balení: 20,7 x 0,1 x 11,8 cm
Doporučený věk: 7+

Věk Pro starší nad 6 let