Připravte se s námi na den dětí! Využijte slevu 20% s kódem "DENDETI"!

Doprava ZDARMA výdejní místo Packeta nad 2200 Kč

Atelier Sada Výroba šperků Sponky do vlasů 6 ks 6+

Atelier Sada Výroba šperků Sponky do vlasů 6 ks 6+


Janod

Doprava a platba

347 Kč
Vyprodáno Sledovat dostupnost

Dodejte svému účesu roztomilý nádech s touto kreativní sadou, která zahrnuje vytvoření 6 třpytivých zvířecích sponek! Roztomilé, barevné a lesklé: děti ve věku 6 let a starší si je jistě zamilují!
Tato sada dává začínajícím umělcům šanci vytvořit a poté nosit své výtvory! K výrobě doplňků na míru je nutná trpělivost a pedantnost.
Sada obsahuje: 6 zlatých základních sponek do vlasů, 1 bílou plsť, 3 barevné plsti (modrá, oranžová a fuchsiová), 2 samolepící třpytivé látky (světlorůžová, zlatá), 3 růžové bambulky a 3 lepící tečky. Plsti jsou předřezané a samolepící: není zapotřebí žádné lepidlo! Součástí je také brožura - obsahuje všechny pokyny a modely, které lze vyrobit.
Vytvoření 6 sponek do vlasů by mělo trvat celkem 1,5 hodiny. Soustředění a dovednost jsou vystaveny zkoušce: milovníci šperků a doplňků si s potěšením vytvoří své vlastní malé poklady. Zábavný kreativní koníček, který osloví všechny tvůrčí mistry!
Tato třpytivá sada zvířátek Hair Clip je součástí kolekce Ateliers du Calme.
Cílem této kreativní sady je vytvořit si vlastní sponky DIY do vlasů, které budou dívky s hrdostí nosit a pyšnit se svým výtvorem.
Kreativní sada Janod rozvíjí a podporuje tvoření, dovednost a představivost u dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají moc místa, jsou vhodné na cesty i na doma, ve zdraví i nemoci a zabaví děti na dlouhé hodiny. Tvoření různými technikami podporuje soustředění a koncentraci, přirozené zkoumání a výtvarné schopnosti.
Rozměry balení: 19 x 3 x 15 cm
Doporučený věk: 6+

Věk Pro děti 3-6 let