S kódem DOVOLENA -15%, nevztahuje se na zboží v akci. Objednávky přijaté resp. uhrazeno od 18.6. budou odesílány 24.6.2024.

Doprava ZDARMA výdejní místo Packeta nad 2200 Kč

DIY Nástěnné hodiny Kukačka

DIY Nástěnné hodiny Kukačka


DJECO

Doprava a platba

433 Kč
Na skladě
ks

Kreativní sada pro zhotovení nástěnných hodin inspirovaných kukačkovými hodinami. Dítě dotvoří třpytivý ilustrovaný ciferník a závěsnou dekoraci z pevné lepenky obtisky: arch s obtisky přiloží na díl a motiv na něj protlačí šrafováním tužkou. Tlakem tužky se motiv obtiskne na podklad. Hodiny vyzdobí třpytivými peříčky a barevnými dřevěnými korálky zavěšenými na šňůrce. Na závěr doplní ciferník tichým hodinovým strojkem a ručičkami. Strojek funguje na baterii AA, která není součástí balení. Obsahuje samolepící ouško pro zavěšení na háček. Tvorbou provede obrázkový návod.
Na výrobu sady byl použit papír a lepenka s ekologickým certifikátem FSC®.
Kolekce DIY (Vytvoř si sám) má blízko k užitnému umění a umožňuje dětem zhotovit umělecké výrobky, které si mohou nejen hrdě vystavit, ale také je používat.
Obsah: 3 díly z pevné ilustrované a třpytivé lepenky, 3 archy obtisků, 1 tichý hodinový strojek, 2 hodinové ručičky, šňůrka (80 cm), 12 barevných dřevěných korálků, 5 třpytivých pírek, 1 samolepící ouško na zavěšení na há.
Doporučený věk: 6+ let.
Rozměry: 16 x 40 cm. Rozměry balení: 20 x 26 x 4,5 cm.

Věk Pro starší nad 6 let