S kódem DOVOLENA -15%, nevztahuje se na zboží v akci. Objednávky přijaté resp. uhrazeno od 18.6. budou odesílány 24.6.2024.

Doprava ZDARMA výdejní místo Packeta nad 2200 Kč

DIY Slime Sada na výrobu slizu různé druhy

DIY Slime Sada na výrobu slizu různé druhy

Novinka

TUBAN

Doprava a platba

237 Kč
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Skvělá aktivita pro děti, které rádi experimentují. V této sadě naleznete vše, co k výrobě kvalitního slizu potřebujete. Díky melounovému aroma a krásné barvě zaujme sliz všechny vaše smysly. Hra se slizem je ideální pro rozvoj jemné motoriky, smyslového vnímání a podporuje u dětí kreativitu.
Sada obsahuje:
- 100 ml tyrkysového PVA lepidla s melounovým aroma,
- 100 ml aktivátoru,
- 1 g tyrkysových minerálních třpytek,
- špachtli,
- nádobu.
Zábavný, edukační i relaxační
Pro děti může být manipulace se slizem uklidňující a relaxační. Je to skvělý způsob, jak si odpočinout a snížit stres po náročném dni. Objevte všechny DIY slizy a hotové Jiggly slimes různých barev a vůní.
Sliz je vyroben z bezpečných a netoxických materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí, neobsahují borax. Po hře doporučujeme sliz uložit do přiložené nádobky a dobře uzavřít.
Senzorická hra umožňuje dětem objevovat svět kolem sebe prostřednictvím smyslů.
Hraní s různými texturami, barvami a vůněmi nejenže stimuluje jejich smyslové vnímání, ale také podporuje jejich kognitivní vývoj, jemnou motoriku a emocionální inteligenci. S produkty značky Tuban mohou děti přezkoumávat různé senzorické podněty a objevovat nové způsoby učení a zábavy.

Věk Pro starší nad 6 let