Doprava ZDARMA výdejní místo Packeta nad 2200 Kč

DIY Velká kreativní sada Příroda

Příroda ve středu zájmu! Velká kreativní sada nabízející 5 aktivit na zhotovení 12 výrobků: 2 karnevalových MASEK na hru na zvířátka, 2 VRTULEK a 1 ZVNĚKOHRY na hru s větrem, 6 PLAKÁTKŮ na dotvoření samolepkami podle kategorií a 1 KALEIDOSKOPU na pozorování magického. Dítě ozdobí masky z tvrdého papíru vyřezanými ilustrovanými papírovými dílky, poskládá vrtulky, zvonkohru a kaleidoskop, samolepkami s motivem zvířat a rostlin a jmenovkami dotvoří plakátky podle kategorií. Sada zajistí hodiny kreativní zábavy. Je výborná i pro společné tvoření více dětí. Tvorbou provede obrázkový návod.
Sada je vyrobena z papíru a lepenky s ekologickým certifikátem FSC®.
Kolekce Vytvoř si sám (DIY) má blízko k užitnému umění a umožňuje dětem zhotovit umělecké výrobky, které si mohou nejen hrdě vystavit, ale také je používat.
Obsah: 2 MASKY z tvrdého papíru, 80 ks ilustrovaných papírových dílů, 2 archy pěnových oboustranných lepek, 2 elastické šňůrky; 2 VRTULKY k poskládání: 4 archy s vyřezanými ilustrovanými díly, 2 dřevěné paličky, 2 plastové koncovky; 1 KALEIDOSKOP k poskládání: 1 ilustrovaný tubus, 3 zrcátka (se zrcadlovou fólií), 1 okulár s čočkou (plast a papír), 1 násada s krytkou (plastová) pro vložení barevných kotoučů a dílků pro pozorování, 11 ilustrovaných kotoučů, 50 ks barevných dílků, 1 krabička s víkem pro uskladnění dílků a kotoučů, 1 ilustrovaný stojan, 1 pinzetka; 6 PLAKÁTŮ na dotvoření: 4 archy samolepek (zvířátka a rostlinky), 1 arch samolepících jmenovek, odkládací mapa s gumičkou; 1 ZVNĚKOHRA k poskládání: 7 ilustrovaných dílů, 2 bavlněné šňůrky, 2 archy obtisků, 5 zvonků; obrázkový návod.
Doporučený věk: 5+ let.
Rozměry balení: 34 x 27 x 7 cm.

Věk Pro děti 3-6 let